Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Dostluğun Odak Noktası Kısaca Sohbetin Başkenti

Dostluğun Odak Noktası Kısaca Sohbetin Başkenti

Evet arkadaşlar,

Sohbetin, muhabbettin, dostluğun odak NOKTASI  kısaca irc’nin başkenti Askcafe.net HOŞGELDİNİZ.

Uzun yıllardır  yayında olan emek kokan bir mekan. Kullanıcı dostu ara yüzüyle sohbet edebileceğiniz  Keyifli radyo dinletisi üzerinden haz duyabileceğiniz, dostluk kurabileceğiniz, arkadaş meraklısı neşeli bir topluluk 🙂

Geçmişte sanal alemde bulunan irc bağımlıları askcafe.net tercih etmektedir. Bizlerin kuralı çok basit . Bizlere dost lazım. User değil. Bizlere insan lazım kalabalık değil. Sizlere burda uzun uzun yazsam bile faydasız 🙂

Gelin görün ve kararınızı verin . Eminim ki kararınız bizlerle dostluk bağı kurmak olacaktır. 

Bizler bundan çok memnun oluruz. 

Farklı illerden dostlarımız olması bizim için gurur verici bir paydadır. Şunu düşünebilirsiniz burası sanal alem arkadaşlık dostluk olur mu ? Olur be kardeşim istedikten sonra herşey olur ama yalansız menfaatsiz . Real ilişkilerde böyle değil midir ?

Mesela ben emSaLsiz nickiyle 18 senedir irc ortamındayım. Her ilden çok şükür beni misafir edecek beni ağırlayacak benimle ilgilenecek çok dost edindim. 

Bir telefonumla her işime koşarlar tabi bende onların işine koşarım . Sanal alem deyip geçme ..

İnsan biriktir para değil. (Babamın Meşhur Sözü) 🙂

Sanal alemde her zaman iyilik göremezsin tabi ki  insanların sana ne yapacağını hakkında ne düşündüğünü her zaman bilemiyorsun . Sen iyi düşündüğün sürece binlerce dostun ve kardeşin olacak . Hatta  ve Hatta Gönül Bağın 🙂

İmkansız aşklar vardır bazen .. Gönül koyulan yalanlarla süslenmiş umutsuzluk içeren . Ama şunu unutmayın sakın imkansız diye bir şey yoktur. İnsanlar bu hale getiriyor böyle şeyleri.. Zamana bırakılan herşey tükenmeye mahkumdur..

Zamanı iyi değerlendirmek gerekiyor. Aramıza katılarak gününün mutlu geçmesini mesala sağlayabiliriz. Senin dostun arkadaşın kardeşin olabiliriz. Dertlerini dinler çözüm üretebiliriz. Tek başına üstesinden gelemediğin herşeyin beraber üstesinden gelebiliriz.

Yanlız takılmaya gerek var mı ? Hadi sende gel aramıza . Sana diyorum bekleme yapma nickini gir ve tanışalım 🙂

Bizlere radyoda yayın yapabilirsin mesela anonslu olmak şartı ile 🙂 Sana eşlik ederiz sohbetimizle 🙂  Fıkrada anlatırsın dinleriz . Fikirlerini değerlendiririz. Dostluğun adresi Askcafe.net Url adresimiz 🙂 Sohbetburasi.Com dan gelebilirsin. 

Seni aramızda görmekten mutluluk duyarız 🙂 

 

 

Sohbet

www.askcafe.net

 

emSaLsiz 832 okunma
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50