Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

İzmir Sohbet ve İzmir Chat Odaları

İzmir Sohbet  ve İzmir Chat Odaları

   İzmir Chat , Sohbet ve Arkadaşlık odaları

      ♠ İzmir , Türkiyenin en kalabalık 3. sehri konumundadır. Nüfusu 2019 itibarıyla 4.367.251 kişidir. Bu nüfus; 30 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1.297 mahallede yaşamaktadır Coğrafi konum olarak Türkiyenin batısında deniz kıyısında bulunur. Etfafı Aydın , Manisa, Balıkesir Ege Denizi ve yunan adaları ile çevrelidir.
  • Tabiki İzmir Aynı Zamanda bir Liman kendi olmakla beraber Heryıl İzmir Enternasyonel fuarınıda
  • düzenleyen bir şehirdir. İzmirin batısında Urla yarım adası bulunmakla beraber  bu bölgede plajlarda
  • bulunmaktadır. izmirin bilinmesi gereken En Güzel ve En cok turist çeken yeri EFES Antik Kendidir. Efes
  • Antik Kendi Bütünüyle bir kültür abidesidir ve içerisinde bir cok sanatsal faktörüde bulndurmaktadır.

          ♥Aynı Zamanda İzmir Türkiyenin En büyük 7. Liman Kendidir.

            Tabiki İzmir in Bayanları içinde Güzel derler tabiki bu söylentide olabilir gercekde bunu bilemeyiz. Öğrenmek için ise neler yapmamız gerektigi gayet açık ve nettir .. İzmir sohbet odalarına giriş yaparak bunu kendiniz öğrenebilir. Belkide İzmirin En güzel bayanlarını veya En yakışıklı  erkeklerinide siz bulabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek sey İzMİR Sohbet Odalarımızı ziyaret etmekdir. Şu da unutulmamalıdırki Chat odalarımıza sadece izmirden değil Türkiyenin bütün illleri ilçelerinden herkez Dünyanın her yerinden her sekilde bayanlar ve erkeklerele muhabbet sohbet edebilirsiniz. Eğer sizde izmirliyseniz sohbet odalarımıza girerek izmirin kızlarının güzelmi deilmi oldugunu bizlere anlatırsanız seviniriz. Emin olunki içeride bunları öğrenmek isten cok insan var. Bununla beraber sizlerde dünyanın ve Türkiyenin bir cok bölgesinden insanlarla tanısabilir arkadaşlık ve dostluklar kurabilirsiniz.

            Tabiki izmirin kızları kadar daha farklı güzellikleride bulunmaktadır. Mesela Sizlerin Çekirdek diye bildigi kuruyemiş cinsine Çiğdem derler. İzmirin boyozu, Denizi, Kumrusu gibi bir cok güzelliğe sahipdir izmir.  İZmir söylentilerim tam tersine cana yakın insanları ilede dikkat cekmektedir. İş böyle oluncada tabiki bir çok il tarafından kıskanılmaktadır :))  İZMİR ChAT İçin TIKLA

Bu durumda bizlerinde İzmir halkına sunmuş olduugmuz İzmir Chat  Mobil Sohbet, İzmir Mirc , bedava sohbet, bayanlarla sohbet, izmir sohbet, gibi olanaklardan da yararlanabilirsiniz. Kim Bilir İzmirin bizlerin bilmedigi başka özelliklerini bizlere Gönderir ve Herkesin izmirin bilinmeyen yönlerini öğrenmesine yardımcı olabilirsiniz. Bunu  Bizler Sizlerden Daha Cok isteriz. Dilerseniz İzmir ile ilgili elinizde Bilinmeyenleri Bizlere İzmir Sohbet odalarımızdan gönderebilir ve yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

 

Admin 1148 okunma
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50