Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

İstanbul Sohbet, İstanbul Chat

İstanbul Sohbet, İstanbul Chat

            İstanbul Sohbet İstanbul Chat Hepsi AskCafede.

 

Öncelikle İstanbul’la ilgili genel bir bilgilendirme yapalım . Nedir ne değildir bi bakalım

İstanbul, Türkiye Cumhuriyeti Devletinin 81 ilinden Birtanesi ve En kalabalık olanıdır. Tarih ve Sosyo-Kültürel bakımdan Türkiyenin En önemli şehirlerinden biri olmakla beraber Dünyanin İktisadi olarak en büyük 34. Sehridir.

Nüfüs bakımından ise Yüz ölçümü göz önüne alındıgında Avrupanın En büyük Şehri Dünyanın ise 6. Büyük Şehri olma özelliğine sahiptir.

Tarihi olarak da 1453 Yılından 1920 Yılına kadar Osmanlı’nın başkentliğini yaptıgınıda unutmamak gerekir.

Tabiki Bu kadar Bilgi Yeterlidir . Sanırım.

İstanbul Sohbet Odalarımız hakkında bildilendirme

İstanbul sohbet odaları genel anlamda dünyanın her yerinden insanların girdigi , sohbet ettiği, ve çoğu insanın birbirleri ile ilkez sohbet muhabbet ettiği bir ortamdır. Bu ortamda hiç kimse birbirini sevmek gibi bir zorunluluga sahip değildir fakat herkez birbirine saygı duymak zorundadır. Örneğin #Sohbet kanalının sahibi ~ simgesi bulunan nickli kişidir. sohbet kanalının en yüksek yöneticisi bu kişidir. Onun altında bulunan Operator (@) Protect (&) Simgeli kişiler ise kanalın diger yetkilleridir.

Bu kişiler sizlere daha iyi sohbet ortamı oluştumakla görevlilerdir. Herhangi bir problem yasadıgınızda bu kişilerden yardım alabilirsiniz.

İStanbul Sohbet odalarımız artık herkesin birbirleri ile sosyal bir ortamda konusup dertleşip birbirlerine sıkıntılarını anlattıkları ortamlara dönüşmüştür. Durum böyle olunca tabiki herkes birbirleri ile anlaşamadığı için normal olarak problemler cıkabilmektedir. Bunları çözecek olan kişiler ise kanal yetkilileridir. Şu durumda unutulmamalıdırki. Her ne olursa olsun Hiç kimse bir başka kişidi DİN DİL ve IrK olak digerlerinden ayrıştıramaz. Bu Hem Bizim Kimliğimize uymadıgı gibi aynı zamanda ANAYASAL bir suctur.

Bu ortamda bizlerin yapmak istedigi tek sey etrafımızdaki yakınımızdaki veya uzagımızdaki kişiler ile güzel dialog kurmak ve chat ve sohbetimizi etmekdir.

Böyle durumların olması sonrasında sohbet siteleri yeni arkadaşlıklara hatta bazen evliliklere bile alt yapı hazırlayabilmektedir. Onun için her durumda karsımızda bir insan oldugunu unutmayarak hareket etmeli her ne olursa olsun kaliteli sohbet ortamını ve en iyi sohbet ortamını bozmadan herzaman en iyi sohbeti yakalayarak devam etmemiz gerekmektedir.

 

İstanbulla ilgili detaylı bilgi muhabbet ve burada makaleler eklemek isterseniz makalenizi İSTANBUL SOHBET odalarına girerek bizlere ulaştırabilirsiniz. Sizde böyle hem İstanbulun hemde ülkemizin diger sehirlerinin tanıtımında SOHBET ve CHAT odalarımızda bizlere yardımcı olmuş olursunuz

Unutmayın Kaliteli sohbet,Şehirlerle ilgili bilgilendirmeler,Tamamı Askcafe Sohbet odalarında bulabilirsiniz.

 

İstanbul’un En İyi ve EN Kaliteli Sohbet Odalarına Hoş Geldiniz

Admin 1066 okunma
1 Yorumlar
Ali

istanbul Chat sitesinde insanlar gelip kaliteli bir sekilde sohbet edip arkadaşlik kura biliyor bende katildim yeni arkadaşliklarim oldu bence sizde katilin Askcafe ne yaparsan yap ask ole yap demisler

Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50