Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

mIRC indir, AskCafe mIRC, Chat mIRC indir

mIRC indir, AskCafe mIRC, Chat mIRC indir

Askcafe mIRC Yayında 

Askcafe Yönetimi olarak sizlere daha iyi bir sohbet,chat ortamı hazırlayabilmek için çalışmalarımızı tüm hızımızla sürdürüyoruz. Bu Bağlamda sizlerin kullanımına sunmak için canla başla çalıştıgımız Sohbet Chat mIRC imizi yayına almış bulunmaktayız.. mIRC İndir

mIRC Kullanmak sizlere ne katar diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat  Mirc kullanmak sizlerin daha rahat daha kullanışlı ve baglantı problemlerinizi azaltarak sohbet,chat muhabbet edip daha rahat arkadaş edinmenizi sağlar. Tabiki bunu için geliştirilmiş olan AskCafe mIRC Script sizlerin daha rahat hareket etmesini ve içeride bulunan herkese daha rahat ulaşmanızı, oyun kanallarında bulunan oyunları daha rahat oynayarak süpriz ödüllere daha kolay ulaşmanızı sağlar. Durum böyle olunca tabiki bizlerinde sizlere sunmaktan bir an bile tereddüt duymadığımız mIRC scriptimizi yayına altık. Öncelikle geliştirlmesinde bizlere destek olarak sizlerin istekleri önceliğimiz olmuştur.. Özellikle kanallarımızda yetkili olan arkadaşlarımızın kesinlikle kullanması tavsiye edilmektedir. Her Yere ulaşılabilmek kanallardaki görevlerinizi daha rahat ve daha eğlenceli bir şekilde yapmak için bu mirc imizi kullanınız. mIRCimiz sizlere eğlenceli bir ortam sağlar buna emin olun içinde size veya bilgisayarınız zarar verebilecek hiçbir zararlı yazılım içermemektedir.

 Askcafe mirc imizi indirmek için sitemizde bulunan mirc indir linkini tıklayarak inen AskCafe.exe dosyasının üzerine çift tıklayarak kurulumuna başlayabilirsiniz.


          Kurulumun Resimli Anlatımı Aşağıdaki Gibidir.

Resimlerde Göründüğü gibi kurulumu  sadece İLERİ butonuna tıklayarak Gercekleştiriyoruz. Kurulum Tamamlandı uyarısını aldıktan sonra . Masa üstünüze gele AskCafe Script simgesine çift tıklıyoruz. Açılan sayfaya Nickimi yazarak sohbete baglan diyoruz ve içerideyiz..

Mırcimizi indirip kullandıgınız için  Teşekkürler

mIRC indir , Badava Sohbet Et, Bayanlarla Sohbet, Askcafe mIRC, Askcafe Scriptleri kullanarak daha güvenli ve daha sglıklı bir sohbet ortamı hazırlayabilirsiniz kendinize.

 

 

Admin 943 okunma
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50