Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet , Chat ve IRC’ye Giriş Sekilleri

Sohbet , Chat ve IRC’ye Giriş Sekilleri

     1)Web’den giriş ;

Sohbet,Chat Sistemleri yani IRC’ler e farklı giriş metodları bulunmakta. Bunlardan biride Web den yani Tarayıcıları kullanarak bu sistemlere dahil olarakk arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Kullanabileceginiz Tarayıcıların isimleri Google’ın yaptıgı Chrome , Mozilla Firefox , Opera ve Genelde MacOs un kullandıgı Safaridir.

Örnek Verecek olursak Askcafe Sohbet sistemine web tarayıcısını kullanarak girmek istediginizde … Pc nizde bulunanan herhangi bir tarayıcının simgesine çift tıklayarak açıyoruz. Mesela Chrome  dan bahsedersen isterseniz yeni açtıgınız tarayıcının orta bölümünde bulunan arama motorou bölümüne askcafe yazarak ilk çıkan sonuca giriş yaptıgınızda Webden girişi yapmıs olursunuz. İkinci bir yol ise;

Tarayıcının Adres  Çubugu olarak anılan yerine www.askcafe.net yazarak websayfamıza giriş yapmıs olursunuz.

Daha sonra ise Sohbet Sekmesine tıklayarak ve Nick ve Şifre belirleyerek girişyap butonuna tıkladınığınızda Sohbetin ve Sağlam dostluklar için ilk adımı atmış olursunuz

Genel olarak toparladığımızda kullanılan tarayıcıların %99 unda sistem bu şekilde işler…

 

  2- MOBİL GİRİŞ:

Mobil Giriş ismindende anlaşılacagı üzere, Telefon, Tablet ve benzeri cihazlardan işletim sistemi Farketmeksizin giriş yaparak sistemlerimizi kullanbilmektir.

Telefonların Markaları veya Tabletlerin Markaları Farkmez bunu unutmayın. Aynı Bilgisayarda oldugu gibi bahsi gecen tarayıcıların aynılarının mobil versionlarıda bulundugu için giriş şeklini tekrardan gecmeye gerek duymuyoruz. Sadece AskCafe.Net e giriş yaptıgınızda  MOBİL Sohbet Sekmesine tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

 

    3- MİRC Script Kullanarak GİRİŞ;

Üçüncü ve Son Giriş seklimiz olan Mirc Script  Giriş şeklini sizlerin kullanımına sundugumu mirc scriptimizi kullanarak giriş yapabilirsin. Bunun nasıl kullanacagı hakkında sizlere daha detaylı bilgi verelim.

Öncelikle bunu kullanabilmek için Bilgisayarınızda bir adet MİRC Script bulunmak şart. Bu programı ise MİRC INDIR Sekmesine Tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz..

Bu Script veya Mirc i bilgisayarımıza kurduktan sonra masa üstünde oluşacak simgesine çift tıklayarak açıyoruz.

Daha Sonra Açılan programda Sizden Nickinizi yazmanızı isteyecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra BaĞLAN Butonuna tıklayarak giriş yapmış olursunuz. Eğer nickiniz şifreli ise sizden otomatik olarak şifrenizi isteyecek ve sizde şifrenizi basit bir şekilde girerek nickinnize gecmiş olursunuz.. Nickiniz Kayıtlı değil ise lütfen NİCK KAYDINI ANLATIĞIMIZ MAKALEMİZİ İNCELEYİNİZ..

 

Admin 931 okunma
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50