Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Sohbet ve Chat’in En İyisi

Sohbet ve Chat’in En İyisi

AskCafe Sohbet ve Chat odaları sizlere en güzel en iyi en güvenli ve en eğlenceli sohbet ve chat ortamını sunar. Bu eğlenceli ve keyifli ortamı kaçırmak istemiyorsanız yapacağınız tek işlem Sohbet ve Chat odalarını ziyaret etmektir. Eğlenceli ve Keyifli Sohbeti kaçırmak istemiyorsanız #Sohbet kanalını ziyaret edebilirsiniz.

Eğlenmek ve keyifli Vakit Geçirmek için #Oyun Kanalınızı Kelime Dağarcığınızı Geliştirmek için #Oxm Kanalını ziyaret edebilir ve Askcafe Sohbet ve Chat odalarının keyfini çıkarabilirsiniz. Daha Fazla Eğlence için #Radyo kanalını ziyaret edebilir isteklerde bulunabilirsiniz. Radyomuzda Müziğin Her sekli çalınabilmektedir. Sevdiklerinize
Şarkılar isteyebilir sevdiğinizin hiç ummadığı bir şekilde sürprizler yapabilirsiniz.

Sohbet ;
Sohbet iyileşen ve gelişen cihazlar ve sistemler sayesinde insanların dünyanın herhangi bir köşesindeyken başka bir yerdeki kişilerde tanışmasını sağlamaktadır. Tabi ki bu sağlanırken anlaşılır olmalıdır ki hiç kimse herkes ile anlaşamayabilir. Normal hayatta da olduğu gibi. Bu gibi durumlarda Sohbet ve Chat sisteminin aksamaması ve hiç kimsenin sohbetinin kesilmemesi ve problemlerinizin en kısa sürede çözümlenmesi bakımından Kanallarımızda bulunan yetkililerden yardım alabilirsiniz. Kesinlikle ve Kesinlikle hiç bir şekilde bu yardımları istemekten kendinizi alıkoymayınız.

Eğlence; Askcafe Tam Bir eğlence platformu olarak da değerlendirilebilir. Bunun tam karşılığı olarak Aşk Fm de dinlediğiniz Djlerimizden istek yapabilir sevdiklerinize şarkılar hediye ederek onlara en ummadıkları anlarda küçük ama etkili sürprizler yapabilirsiniz. Oyun kanallarımızda hem eğlenebilir hem de bilgilerinizi yenileyebilir çoğunlukla yeni bilgiler edinebilirsiniz.

AskCafe.Net Sohbet ve Chat Platformunu diğerlerinden ayıran en büyük özellik her ne şartta olursa olsun cinsiyet ve yetkisi farketmeden insanların birbirlerine saygı çerçevesin de davranmasıdır. Bizler Yani AskCafe.Net Yönetimi bu durumun sonsuza kadar sürmesi için elimizden gelen bütün her şeyi yapmaya hazırız. Bunu sağlamanın kolay olduğunu söylemiyoruz ama kesinlikle imkansız değildir.

Bizler bu ortama farklı bakış açıları getiriyoruz. Gerçek şu ki bizler buraya sanaldaki bir yer olarak değil tam tersine gerçek hayatta yaptığımız bir arkadaş ziyareti olarak bakıyoruz. Bu Durum AskCafe Sohbet ve Chat Platformunu diğerlerinden ayıran en büyük özelliğidir.

Farklı olmaya devam edeceğiz çünkü;

Bizler bu işi sevgiyle ve aşkla yapıyoruz. Yaptığımız her işte oluğu gibi kendimizin platformumuzda bulunan herkesin yerine koymaya çalışmaktayız. Hal böyle olunca da hiç kimsenin yapmadığını otomatik olarak yapmış oluyorsunuz. Bu durum bizleri sizlere daha çok yaklaştırıyor. Biz size burunlarının ucuyla bakan kesinlikle sizinle muhatap dahi olmak istemeyen sert ve esneklik göstermeyen yönetim anlayışının tam tersine yönetimimizde bulunan bütün arkadaşlarımıza her han her saniye ulaşabilirsiniz. Bu ise bizi FARKLI yapan diğer bir özelliğimizdir.

Sohbet ve Chat hakkında bildiklerinizin tamamını unutun ve AskCafe.Net’i ziyaret edin. Sizde göreceksiniz ki biz farklıyız biz ailenizden biriyiz biz sizlere en yakın yerdeyiz Nerede Diye sorabilirsiniz belki hemen söyleyelim. Biz Yeri geldiğinde Bilgisayarınızda Küçük Bir Programda, Yeri Geldiğinde Mobil Cihazınızda yani sürekli ve her zaman sizinleyiz sizin yanınızdayız.

Sizler Neler mi Yapacaksınız;

Bizlere kendimizi daha fazla geliştirmek için yardımcı olmak ister misiniz? O zaman durmayın AskCafe.Net’i ziyaret edin bizimle tanısın bizlere fikirlerinizi söyleyin ve bizimle paylaşın unutmayın AskCafe diğerlerine benzememekte ısrarcı ve bunu yapmak için ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sizlerde bizimle birlikte bu farklı ortamın gelişmesine yardımcı olun ve yükselmemizde sizin de tuzunuz bulunsun. Kim bilir sizlerde bu farklılıkları fark eder ve bizimle kalmaya devam eder belki de bizlerden sonra gelecek olan ve aynı yönetim anlayışını devam ettirecek kişilerden biri olabilirsiniz. Unutmayın bu sizinle mümkün Çünkü AskCafe Yönetimi Kesinlikle ve Kesinlikle AskCafe’nin gelişmesine yardımcı olacak kişilerden oluşmaktadır. Sizlerde Bizimle Beraber Olmaya Ne Dersiniz.

O ZAMAN DURMA BİZ SİZİ BEKLİYOR OLACAĞIZ SAYGILARIMIZLA.

ASKCAFE.NET YÖNETİMİ.

SİZİN İÇİN ÇALIŞANLAR GRUBU.

Admin 978 okunma
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50