Sohbet Girişi

Türkiye Burada Sohbet Ediyor

kullanıcı
şifre
* Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz.
FARKLI SÜRÜM Mirc İndir
play store app store

Almanya Sohbet, Alman Chat

Almanya Sohbet, Alman Chat

 Gurbetçilerimiz Yalnız Değil

 •     Başlığımızdan da anlaşılacağı üzere bu makalemizdeki konumuz Almanya‘da yaşan Türkler yani çoğumuzun uzaktaki yakınları da desek çokta yanlış olmaz galiba. Peki onlar çalışmak için gittikleri Yurt Dışında gerçekten yalnızlar mı? Bizce bu sorunun cevabı hayır olmalı.

 

 • Bizler yanı başımızda olan arkadaşlarımız veya akrabalarımızla nasıl görüşüyorsa onlarla da görüşebiliyor muyuz ? İşte bu Sorunun da cevabı kesinlikle ve kesinlikle hayır. Çünkü bizler ama yaşam şartları ama çalışma stresi derken mutlaka onlara ayıracak vaktimizin olmadığını söylüyoruz çoğu zaman ise bunu uyduruyoruz .

 

 • AskCafe.Net Almanya Chat ve Alman Sohbet Odalarımızda öncelikle Gurbetçi vatandaşlarımıza burada uzaklarını yakın etmek için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Onlar belki akrabalarını özlüyor onlarla konuşamıyor ve memleket özlemi çekiyor olabilirler işte bizler burada onların bu özlemini yok edecek kadar olmasa da bir nebze olsun azaltmak için buradayız.
 • Memleketimizde yaşanan veya bilinmesin gereken durumlarda AskCafe aracılığı ile haberdar olabilirsiniz. Türkiye’ye geldiğinizde yepyeni arkadaşlarınız burada sizi bekliyor olabilir. Bu durum hem AskCafe için önemli hem Türkiye’dekiler için önemli Hem de Yurt dışında bulunan vatandaşlarımız için de önemlidir.
 • Nasıl mı ?

 • Askcafe için önemli çünkü;

 1. Bizler yeni arkadaşlıklar  edinmeyi bir ilke edinmiş ve aramıza yeni katılanların sanki yıllardır bizimle birlikte bu ortamı paylaştığını düşünmesini sağlamakla sorumluyuz. Size öyle gelmese de biz böyle hissediyoruz. AskCafe.Net olarak Almanya’da yaşan T.C vatandaşlarını kesinlikle yalnızlıklarını hissetmemeleri için elimizden geleni yapmaya kararlıyız.
 • Gurbetçilerimi için önemli çünkü;

 1. Gurbetçilerimiz için önemli olduğunu düşünüyoruz. Onların Almanya’da yaşarken çektikleri  sıkıntıları çektikleri özlemi eminiz ki kendi akrabaları bile bilmiyordur. İşte Tam burada araya Askcafe olarak bizler giriyoruz , bizimle birlikle Almanya Sohbet odalarımıza katılarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kim bilir belki ziyarete veya tatile geldiğinizde burada bambaşka insanlarla arkadaşlık kurmuş olur belki de yaşadığınız en güzel tatil olur. Bunu yaşama ihtimali için en doğru yer olan Almanya Chat odaları Askcafe.Net’te.

 

 • Türkiye İçin Önemli Neden mi?

 1.  Sizler Türkiye’ye geldiğinizde ülkemize kattıklarınızı saymaya başlarsak bu makalenin sonu gelmez buna eminim. Tabi Memleketimiz açısından Ekonomik olarak katsının küçümsenmeyecek kadar çok olduğunu düşünmekteyiz . Ekonomik sebeplerini konuşmamızın çokta önemi olmadığı gayet açık. Sizler memleketinize geldiğinizde en önemli durum sizlerin özleminizin gitmesidir. Memleket havası sizleri gerçekten sıfırlanmış bir kafa yapısına büründürebilir. Bu sebep sizin için en önemli sebep olmalıdır. Tabi  akrabalarınız içinde sizin için geçerli olan bu durum bire bir aynen geçerlidir. Sizlerin hasreti Türkiye’deki arkadaşlarınıza akrabalarınıza da hüzün veriyordur. Kim  bilir belki bir gün sizler kesin dönüşe karar verdiğinizde bizleri de bir köşede hatırlar belki de bizlerden yardım istersiniz.

Aramıza Katılmaktan Çekinmeyin Biz Sizin için Buradayız.

Unsere Expats sind nicht allein

Admin 1513 okunma
Cevap bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

alt dalga
Aç / Kapat

Yayındaki Dj:   &   Çalan Parça:

Ses 50